Schody zabiegowe

Schody zabiegowe: Typ – 1

Schody na konstrukcji stalowej

Schody zabiegowe: Typ – 2

Schody na konstrukcji stalowej

Schody zabiegowe: Typ – 3

Schody na konstrukcji stalowej

Schody zabiegowe: Typ – 4

Schody na konstrukcji stalowej

Schody zabiegowe: Typ – 5

Schody na konstrukcji stalowej

Schody zabiegowe: Typ – 6

Schody na konstrukcji stalowej

Jednym z priorytetów wielu naszych klientów jest efektywne zaoszczędzenie miejsca. Właśnie z tego względu często polecamy im schody zabiegowe. Jest to stabilna konstrukcja, która by zająć mniej przestrzeni bazuje na nieregularnej szerokości stopni, co sprawia, że schody mogą zmieniać kierunek i się zakrzywiać. Zatem ich kształt zwęża się od strony wewnętrznej, a rozszerza się od zewnątrz. Warto pamiętać, że pośrodku każdego stopnia (na linii brzegu) jego szerokość powinna być jednakowa i nie mierzyć mniej niż 10 centymetrów. W przeciwieństwie do schodów dwubiegowych, schody zabiegowe nie posiadają tzw. „spocznika”, po którym następuje zmiana kierunku schodów. Zamiast niego wprowadzono skręcające stopnie, które umożliwiają dodatkowe zaoszczędzenie miejsca – skracając długość całej konstrukcji. Podczas przygotowywania tego rozwiązania należy pamiętać o tym, aby biegi miały optymalną szerokość i zapewniały wsparcie dla stopy nawet w najwęższym punkcie.

Harmonia i elastyczność

Drewniano-stalowe lub stalowe schody zabiegowe to idealny sposób na harmonijne wkomponowanie całej takiej konstrukcji w każde pomieszczenie. Dzięki ich elastycznemu charakterowi, dopasowanie całej struktury do różnorodnych wymagań nie będzie stanowiło problemu. Przygotowywane przez nas rozwiązania wykorzystują trwałe materiały wysokiej jakości, które można różnorodnie łączyć i mieszać w zależności od potrzeb oraz preferencji. Pozwala to naszym klientom stworzyć schody zabiegowe, które są spełnieniem ich marzeń i pragnień. W związku z tym, iż nasze rozwiązania powstają w oparciu o metalowe konstrukcje, również w tym wypadku będą one znajdować się na stalowym szkielecie. Zgodnie z indywidualnymi preferencjami, klient może dobrać kolor metalowej konstrukcji, a także wybrać rodzaj drewna, z którego powstaną biegi. Najczęstszym powodem wyboru tego typu elementu budynku jest chęć zaoszczędzenia miejsca – schody zabiegowe są bardzo ekonomiczne i sprawiają, że zainstalowanie ich nawet na niewielkich powierzchniach nie jest problematyczne.

Schody zabiegowe w różnorodnych rodzajach

W związku z tym, iż schody zabiegowe są wybierane przez naszych klientów przez to jak niewiele miejsca zajmują, muszą zostać dokładnie pomierzone, aby jak najlepiej zagospodarować przeznaczaną na nie przestrzeń. W zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane, mogą się one opierać z jednej strony o ścianę lub też powstać na kompletnie niezależnej konstrukcji stalowej. Prowadzimy bliską współpracę z klientami na etapie projektowania, aby wykonać dla nich schody zabiegowe odpowiadające ich potrzebom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą!

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń