Schody policzkowe

Schody policzkowe Typ – 1

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – buk barwiony. Balustrady – malowane proszkowo.

Schody policzkowe Typ – 2

Cała konstrukcja malowana proszkowo. Stopnie – jesion naturalny.

Schody policzkowe to tradycyjne rozwiązanie, bardzo popularne i doceniane nie tylko ze względu na ich piękny wygląd, ale także bezpieczeństwo. Ich konstrukcja jest bardzo stabilna i trwała a wykonanie staranne i dopracowane w najmniejszym szczególe. W zależności od rodzaju pomieszczenia oraz oczekiwań i wymagań klientów, stopnie schodów policzkowych mogą zostać wykonane z różnego rodzaju drewna, dopasowującego się do aranżacji i kompozycji wnętrza. Schody tego rodzaju są praktyczne, zajmują niewiele miejsca, a do tego mogą być pięknym elementem dekoracyjnym. Nasi specjaliści doradzą naszym klientom przy wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do potrzeb wybranego gospodarstwa domowego. Dzięki temu schody policzkowe, które wykonamy, będą nie tylko atrakcyjne wizualnie i stabilne, ale także będą dostosowane do przyzwyczajeń nowych użytkowników.

Niezawodna konstrukcja

Terenem, na którym działamy jest Śląsk – to tu projektujemy oraz wykonujemy nasze schody policzkowe. Najważniejszym elementem konstrukcji tego typu rozwiązania jest wykorzystanie belek nośnych, które zapewniają niesamowitą stabilność całej strukturze. Im większy ich przekrój, tym dłuższe stopnie mogą być w nich zamontowane, dostarczając klientom niesamowitego komfortu użytkowania. Nasza firma wykonuje różnorodne schody policzkowe, które będą się estetycznie prezentować nawet w niewielkich wnętrzach. Na życzenie klienta przygotowujemy także balustrady, które dodatkowo zwiększą bezpieczeństwo domowników korzystających z tego rozwiązania. Nasze balustrady są najczęściej produkowane z metalu, który może zostać opatrzony drewnianymi elementami – poręczami oraz innymi zdobieniami.

Połączenie estetyki i stabilności

Wyfrezowane otwory znajdujące się w bocznych belkach – tzw. policzkach, stanowią miejsce, w którym zamontowane zostają biegi. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja schodów jest wyjątkowo stabilna, a jednocześnie, dzięki otworom pomiędzy poszczególnymi stopniami, wciąż prezentują się one lekko i delikatnie. Schody policzkowe, które wykonujemy są osadzone na metalowych belkach nośnych, do których można dowolnie dobrać typ, a także odcień drewna.

Różne rodzaje schodów policzkowych

Jednym z największych atutów schodów policzkowych jest to, iż mogą one występować w wielu odsłonach. Oznacza to również to, iż dzięki swojej uniwersalności, będą rewelacyjnie prezentować się zarówno w klimatycznych kamienicach, jak i nowoczesnych domach jednorodzinnych. W zależności od indywidualnych planów oraz oczekiwań klienta, nasza firma może przygotować schody policzkowe jednobiegowe, dwubiegowe, zabiegowe oraz wachlarzowe. Doskonale sprawdzają się jako każda z wymienionych opcji, pozwalając na stworzenie przejścia, które najlepiej komponuje się z otaczającą go przestrzenią.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń