FAQ

Na jakim obszarze operuje firma JAWAR?

Wszystkich Klientów zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy w Bielsko-Białej, przy ulicy Krasińskiego 30. Wszystkie rodzaje zamówionych przez Państwa schodów dostarczamy w regionie Województwa Śląskiego.

Ile kosztują schody spiralne metalowe i inne wasze produkty?

Doświadczony zespół fachowców naszej firmy chętnie udzieli Państwu wszelkich porad przydatnych przy podjęciu decyzji o wyborze danego modelu schodów. W każdym z przypadków wycena zarówno wykonania, jak i dostawy wraz z montażem schodów, dokonywana jest indywidualnie.

Czy wasza firma zajmuje się montażem schodów?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj schodów wybrali Państwo z naszej oferty – czy to schody policzkowe, metalowe schody spiralne, czy wiszące – wszystkie modele dowozimy i montujemy. Te elementy serwisu są standardowo wliczane w ogólny koszt usługi.

Z jakich materiałów wykonane są wasze produkty?

Materiał, z którego wykonujemy schody, jest uzależniony od ich rodzaju oraz indywidualnych preferencji klienta. Ich konstrukcja nośna jest zawsze wykonywana z metalu – ze stali węglowej pomalowanej na wybrany kolor lub stali nierdzewnej wykończonej na wysoki poler, szlif lub mat. Wszystkie nasze schody, zarówno zabiegowe, policzkowe, jak i kacze posiadają stopnie wykonane z drewna naturalnego, najczęściej z jesionu, bugu lub dębu.

Czy zaprezentowane na stronie rozwiązania mogą zostać zmodyfikowane?

By móc w pełni satysfakcjonująco odpowiedzieć na gust i potrzeby naszych Klientów, za każdym razem wspólnie ustalamy szczegóły projektu. Wykorzystując bogate doświadczenie w różnego typu realizacjach chętnie doradzimy Państwu najbardziej korzystne rozwiązanie, również biorąc pod uwagę konkretne uwarunkowania mieszkaniowe.

Jak długo oczekuje się na wykonanie i dostarczenie schodów?

Minimalny czas oczekiwania na dostarczenie i montaż dowolnego wariantu schodów wynosi co najmniej dwa miesiące. Jest to spowodowane między innymi tym, iż chcemy Państwu zapewnić najwyższą jakość wykonania schodów, czy to spiralnych metalowych, czy np. policzkowych.

Czy wasze schody na konstrukcji stalowej sprawdzone są pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa?

Jednym z priorytetów naszej firmy jest zapewnienie Państwu bezpiecznego i długotrwałego użytkowania produkowanych przez nas schodów na konstrukcji stalowej. Za każdym razem więc przeprowadzamy szereg typów testów wytrzymałości i bezpieczeństwa schodów.

Jakie typy schodów oferuje wasza firma?

Produkujemy schody na konstrukcji stalowej, co oznacza, że drewniane stopnie umieszczane są w specjalnie przygotowanych belkach lub na balustradach. Nasza oferta uwzględnia schody wiszące oraz spiralne, ale wykonujemy także schody policzkowe czy zabiegowe oraz podejmujemy się realizacji tradycyjnych projektów jednobiegowych oraz dwubiegowych – zwykłych oraz łamanych. Stopnie w naszych schodach przyjmują różne kształty w zależności od wybranego konceptu i mogą zostać umocowane na jednej lub dwóch deskach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:

Czy możliwy jest zakup schodów na raty?

W tej chwili nie posiadamy w ofercie takiej możliwości.

Czy wasze schody objęte są gwarancją?

Wszystkie wykonane przez nas modele schodów standardowo obejmuje 24-miesięczna gwarancja.

Mam pytanie dotyczące schodów, w jaki sposób można się z wami skontaktować?

Najłatwiejszym sposobem na skontaktowanie się z naszą firmą jest wysłanie nam wiadomości e-mail na adres schody05@wp.pl lub wykonanie telefonu pod numer 602 323 588. Zapraszamy także do odwiedzin naszej siedziby w Bielsko-Białej.

W jakich godzinach można kontaktować się z pracownikami waszej firmy?

Nasza firma jest otwarta w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00, dlatego prosimy o kontakt w tych godzinach. Wówczas możliwe będzie uzyskanie poszukiwanych informacji telefonicznie.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń