Schody na belce środkowej

Schody Typ – 1

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – buk. Balustrady – nierdzewne szlif. Elementy bukowe.

Schody Typ – 2

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – buk barwiony. Balustrady – nierdzewne szlif.

Schody Typ – 3

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – dąb. Balustrada – słupki malowane proszkowo + stal nierdzewna szlif.

Schody Typ – 4

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – bukowe barwione.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami schodów na belce środkowej. Mogą one mieć formę prostą, ale też nieco zawiniętą, co pozwala tworzyć interesujące kompozycje aranżacyjne. W ten sposób, można też je dopasować indywidualnie do danego pomieszczenia i dostępnej przestrzeni. Podstawę wszystkich wykonywanych przez nas schodów stanowi konstrukcja stalowa, ponieważ uważamy ją za najbardziej solidną i zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa.

Biegi wykonujemy z klasycznego, naturalnego materiału, jakim jest drewno. Zazwyczaj korzystamy z dębu, jesionu lub buku. Dzięki temu, stopnie są zawsze ciepłe i miłe w dotyku, więc można po nich chodzić nawet boso. Kolorystykę dopasowujemy do charakteru pomieszczenia oraz osobistych preferencji klienta. Do ciemniejszych wnętrz, proponujemy drewno jasne, które nieco je rozświetli. Odcienie bliższe czerni podkreślą z kolei wyrazisty charakter schodów i wyróżnią je w pomieszczeniu, czyniąc z nich niekwestionowany element dekoracyjny.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń