Schody na dwóch belkach

Schody : Typ – 1

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – bukowe barwione. Balustrada – nierdzewna szlif.

Schody : Typ – 2

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – dąb. Balustrady – nierdzewne szlif.+ linki drewniane.

Schody : Typ – 3

Konstrukcja malowana proszkowo. Stopnie – dąb barwiony. Balustrady nierdzewne + szkło.

Poniżej przedstawiamy Państwu wykonywane przez nas schody na dwóch belkach. Dzięki tego rodzaju konstrukcji, nie muszą one być dowiązywane po obu stronach do ścian. Biegi opierają się bowiem na nośnych belkach. Forma ta pozwala więc zupełnie uniezależnić się od klatek schodowych. Najlepiej wyglądają w przestronnych salonach z antresolą, gdzie uwidacznia się ich niesamowita lekkość i nieodparty urok.

Mogą Państwo dokonać wyboru stopni bukowych lub dębowych. Balustrady wykonujemy natomiast ze stali nierdzewnej, możemy do nich dodać również linki drewniane bądź szkło. Stopnie zostają wykonane w dowolnie wybranym przez klienta kolorze. Dysponujemy bowiem farbami proszkowymi z całej palety RAL. Dzięki temu, że konstruowane przez nas schody zawsze opierają się na konstrukcjach stalowych, są niezwykle trwałe i bezpieczne. Co więcej, prezentują się nowocześnie i elegancko, stając się prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Łączą więc w sobie walory użytkowe oraz dekoracyjne. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń