Schody spiralne

Schody spiralne: Typ – 1

Konstrukcja – stal nierdzewna szlif. Stopnie – buk barwiony. Balustrady – nierdzewne szlif. -elementy bukowe barwione.

Schody spiralne: Typ – 2

Konstrukcja – stal nierdzewna szlif. Stopnie – dąb barwiony. Balustrady – nierdzewne szlif.

Schody spiralne: Typ – 3

Schody spiralne: Typ – 4

Schody spiralne metalowe zawsze prezentują się oryginalnie i interesująco. Posiadają jednak o wiele więcej zalet, niż tylko stylowy wygląd, a mianowicie świetnie sprawdzają się również w niewielkich wnętrzach. Pozwalają bowiem oszczędzić przestrzeń i wykorzystać ją do innych celów, podczas gdy tradycyjny model zajmowałby dość dużo miejsca. Schody spiralne sprawią, że pomieszczenia nabiorą nowego charakteru i staną się bardziej eleganckie.

Jest to wyjątkowo lekkie, a zarazem trwałe rozwiązanie konstrukcyjne. Wykonamy je w taki sposób, aby służyły przez bardzo długi czas i nie narażały Państwa na dodatkowe wydatki. Już od wielu lat sprzedajemy i montujemy schody metalowe na terenie całego Śląska, przez co dysponujemy potrzebnym w naszej pracy doświadczeniem i potrafimy zapewnić wszystkim klientom kompleksową obsługę, a także realizację zlecenia w terminie i z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, przedstawioną poniżej.

Praktyczne i efektowne

Metalowe schody spiralne (zwane niejednokrotnie również kręconymi) przywołują skojarzenia z postindustrialnymi wnętrzami i najlepiej pasują do nowoczesnych aranżacji. Można jednak zdecydować się także na wariant drewniany, który będzie się świetnie komponował również z pomieszczeniem o klasycznym charakterze. Schody spiralne nie tylko nie zajmują wiele przestrzeni, ale także dają optyczne wrażenie lekkości, nawet jeśli są wykonane z żeliwa. Prezentują się niezwykle okazale i czynią wnętrze bardziej ekskluzywnym, dlatego cieszą się dużym uznaniem wśród klientów i wywierają pozytywne wrażenie na niemal każdym, kto je zobaczy. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie elegancki design połączony z wysoką funkcjonalnością.

Rozwiązania konstrukcyjne schodów spiralnych

Można zdecydować się na wariant prawo- bądź lewoskrętny. Zazwyczaj konstrukcja ta opiera się na planie kwadratu lub koła. Niekoniecznie trzeba decydować na schody spiralne albo metalowe, albo drewniane, gdyż istnieje również możliwość umiejętnego połączenia tych dwóch materiałów. Stopnie mogą mieć kształt np. trójkąta, wycinka koła lub trapezu i zostają przymocowane do słupa nośnego, którego średnica liczy najczęściej 20-25 cm. Cała konstrukcja zostaje usztywniona przy użyciu solidnej balustrady, podnoszącej bezpieczeństwo użytkowania oraz walory estetyczne projektu. Ważne jest, aby zachować odpowiednią odległość między stopniami – zwykle zaleca się, aby było to około 15-16 cm. Jedna standardowa kondygnacja schodów spiralnych przeważnie nie potrzebuje większej liczby stopni niż zaledwie 24. Nasza firma pracuje jednak elastycznie i dostosuje dany projekt pod konkretne preferencje i potrzeby klienta.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń