Schody kacze

 Schody Typ – 1

Konstrukcja – stal malowana proszkowo. Stopnie – buk barwiony.

Widoczne na poniższych fotografiach schody ze stopniami wyciętymi naprzemienne noszą nazwę kaczych. Kąt nachylenia jest w tym przypadku spory, a mimo to, można po nich wygodnie stąpać, dzięki odpowiednio przystosowanej konstrukcji. Należy dobrać ich szerokość do konkretnego pomieszczenia, ale zazwyczaj wynosi ona około 60 centymetrów. Można dodać do nich również zabieg, gdzie stopnice powinny być węższe, a także wzbogacić o spocznik. Często zalecamy zamontowanie podestu, który podnosi bezpieczeństwo użytkowania i ułatwia skręcanie.

Pomożemy Państwu wybrać model i kolor najlepiej pasujący do konkretnego pomieszczenia. Dzięki doskonałemu zmysłowi estetycznemu i wieloletniemu doświadczeniu w swojej pracy, zawsze udaje nam się zastosować takie rozwiązania aranżacyjne, które spełniają wszystkie oczekiwania klienta. Tworzone przez nas schody kacze to nie tylko przydatny element użytkowy, lecz wyjątkowa, stylowa dekoracja domu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń