Schody z belką boczną

Schody Typ – 1

Schody Typ – 2

Schody Typ – 3

Schody Typ – 4

Schody Typ – 5

Jedno z najpopularniejszych rozwiązań aranżacyjnych stanowią schody z belką boczną. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również niesamowicie solidne. Dodatkowo umacnia je trwała, stalowa balustrada, która podnosi też poziom bezpieczeństwa codziennego użytkowania. W celu podniesienia jeszcze bardziej walorów estetycznych, często do poręczy dodaje się także szkło. W ten sposób, otrzymujemy rozwiązanie nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również wyjątkowo eleganckie.

Decydując się na stopnie drewniane, unikamy chłodu, jaki występuje w przypadku np. metalu lub betonu. Po tego rodzaju schodach, można chodzić nawet boso i nie odczuwać przy tym zimna. Dzięki odpowiedniej konserwacji, zachowują one niemal nienaruszony stan i wspaniały wygląd przez dziesiątki lat. Każdy projekt omawiamy szczegółowo z klientem, starając się jak najdokładniej wpisać w jego oczekiwania i wymagania. W razie potrzeby, udzielamy również rzetelnych porad aranżacyjnych, opartych na wieloletnim doświadczeniu w branży.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń