Schody wiszące

Schody Typ – 1

Konstrukcja nośna i balustrady wykonana z stali nierdzewnej szlifowanej + stopnie dębowe barwione.

Jedną z najciekawszych propozycji w naszej bogatej ofercie stanowią schody wiszące. Sprawiają wrażenie niebywale lekkich i unoszących się w powietrzu, a przy tym są bardzo stabilne i wytrzymałe. Dla podniesienia bezpieczeństwa, sugerujemy dodania do nich balustrady ze szlifowanej stali nierdzewnej, co podniesie również walory estetyczne. Drewniane stopnie są przyjemne w dotyku i nie stają się zimne, nawet w chłodniejsze dni.

Schody wiszące zdają się przeczyć prawu grawitacji, a tak naprawdę bazują na dopracowanej, innowacyjnej konstrukcji. Mogą Państwo zachować naturalną kolorystykę lub nieco poeksperymentować. Można bowiem wybrać dowolną barwę farby proszkowej z palety RAL. Dzięki temu, schody będą harmonijnie współgrały z aranżacją określonego pomieszczenia. W razie trudności z wyborem, zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo. Dzięki bogatemu doświadczeniu, doskonale wiemy, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym przypadku.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń