Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 1

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 2

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 3

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 4

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 5

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 6

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 7

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 8

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 9

Schody na konstrukcji stalowej

Schody: Typ – 10

Schody na konstrukcji stalowej

Każdy właściciel domu jednorodzinnego czy też budynku użytkowego najbardziej ceni sobie bezpieczeństwo. Chce, by każdy element wyposażenia domu był pewny i nie powodował dodatkowych problemów. Doskonale o tym wiemy i właśnie dlatego wszystkie oferowane przez nas schody wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Przykładamy uwagę do jakości drewna, które wykorzystujemy do stworzenia różnego rodzaju stopni. Ponadto, istotne jest, by tworzywo stanowiące postawę każdej struktury nie tylko było estetyczne, ale przede wszystkim wytrzymałe. To właśnie dlatego wszystkie oferowane przez nas schody bazują na konstrukcji stalowej.

Estetyka, bezpieczeństwo i trwałość

Twardy i stabilny metal to idealny materiał na stworzenie wytrzymałego szkieletu. Oferujemy konstrukcje nośne schodów i balustrad wykonane ze stali węglowej (możliwość pomalowania farbą proszkową) lub stali nierdzewnej (szlifowana, matowa lub polerowana). Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i trwałość. Nasze schody na konstrukcji stalowej są zaprojektowane tak, by wytrzymały długie lata porannego schodzenia na śniadanie czy też wskakiwania na nie bawiących się dzieci.

Schody metalowe

 Schody metalowe, które oferujemy na Śląsku, pozwolą stworzyć funkcjonalne i estetyczne rozwiązania do każdego domu. Duża rozmaitość wykonywanych przez nas produktów sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni z współpracy z naszą firmą. Staramy się, aby elementy, z których tworzymy schody metalowe były solidne i wytrzymałe, tak aby wszyscy właściciele posesji mogli czerpać z nich radość przez długi czas.

Przygotowujemy różnorodne typy stopni oraz ich mocowań, ponieważ każdy dom jest inny i nie wszystkie rozwiązania będą pasować do posiadanej przestrzeni. Schody metalowe montowane przez nas na Śląsku mogą być spiralne bądź zabiegowe, zamontowane na jednej desce lub dwóch oraz z tradycyjnymi stopniami lub biegami kaczymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami.

Nieszablonowe podejście do konstrukcji schodów

Schody stanowiły niegdyś szablonowy, niewyróżniający się niczym ciąg komunikacyjny, najczęściej zamknięty w klatce schodowej, jako mało atrakcyjna część budynku. Obecnie jest jednak inaczej – element ten pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Może on odzwierciedlać upodobania właściciela oraz jego poczucie estetyki. Utworzymy dla Państwa takie schody na konstrukcji stalowej, które będą tworzyć harmonijną kompozycję z istniejącym wnętrzem. W przypadku trudności z wyborem najlepiej pasującego modelu, służymy swoją profesjonalną radą.

  WYCEŃ PROJEKT

  Zadzwoń: +48 602 323 588

  lub  *Ważne: Dla wstępnej wyceny prosimy o przesłanie rysunku z projektu domu lub podaniu w polu poniżej następujących informacji: wymiarów otworu w którym będą schody, odległości od podłogi dolnej do podłogi górnej, podania ilości ścian, jeżeli są przy otworze na dolnej kondygnacji. Prosimy również o podanie rodzaju schodów – lub numeru zdjęcia, oraz miejsca montażu.


  Nasz adres

  „JAWAR” s.c.
  ul. Krasińskiego 30
  43-300 Bielsko-Biała

  Kontakt

  Tel: +48 602 323 588
  Email: schody05@wp.pl

  Jak działamy?

  Na telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15

  back to topCall Now ButtonZadzwoń